fbpx

Rozwiń swój biznes DPF

Z roku na rok przybywa samochodów z silnikiem diesla wyposażonych w DPF, ale również nowe benzynowce go posiadają (GPF). Wniosek? Zapotrzebowanie jest ciągle rosnące.
Czy warto wyposażyć warsztat w urządzenie do regeneracji? Oczywiście, ale tylko w urządzenie dobrej jakości i wydajne.
Potrzebujesz argumentów?

 • kontrole emisji spalin
 • usuwanie DPF jest nielegalne
 • ciągle rosnący popyt na usługę regeneracji
 • dbałość o środowisko naturalne

Kontakt

Wszystkie te aspekty są bardzo ważne, a Tobie dają ogromny potencjał do zarabiania. Nietrudno obliczyć sobie, że wystarczy robić dwie usługi dziennie, aby po odliczeniu wszystkich kosztów wyjść na sporym plusie. Ale wiedz, że nas to nie zadowala. Pomożemy Ci uzyskać realne przychody tak wysokie, że zwrot z inwestycji osiągniesz już po pół roku! Jak?

 • – szkolenie z metod marketingu i reklamy w tej branży
 • – metody pozyskiwania nowych klientów z różnych segmentów:

  • firmy transportowe
  • stacje diagnostyczne
  • firmy wykonujące usługi koparkami, maszynami budowlanymi itp.
  • maszyny rolnicze
  • klient warsztat-warsztat
  • klient indywidualny

Urządzenie łatwe w obsłudze

Nie musisz być specjalistą i posiadać wykwalifikowanej kadry. Mając jedno urządzenie potrzebna Ci jedna osoba do jego obsługi! Jeśli prowadzisz warsztat i oferujesz również usługi demontażu i montażu filtrów – poradzi sobie z tym każdy mechanik.
Wybierając urządzenie, z którym będziesz pracować przez najbliższe lata wybierz takie, którym wydajnie wykonasz kompleksową usługę: bez wcześniejszego namaczania, pozostawiania w detergentach czy wstępnego mycia poza urządzeniem – bo to mają do zaoferowania urządzenia konkurencji!
Nasze urządzenie nie wymaga tych wszystkich czasochłonnych zabiegów, a cały proces od początku do końca odbywa się za zamkniętymi drzwiami maszyny, oszczędzając Twój czas, który możesz wykorzystać na inne prace warsztatowe.

Powszechność tej usługi skłania właścicieli warsztatów do nabycia jakiegokolwiek urządzenia, dzięki któremu nie będą musieli odesłać klienta z kwitkiem. Zalecamy sprawdzenie w działaniu wiele urządzeń i porównanie ich z naszymi maszynami. Gwarantujemy 100% satysfakcji w rozsądnej cenie.

Skontaktuj się z nami. Zaprosimy Cię do naszego warsztatu partnerskiego, wyczyścimy przy okazji Twój filtr gratisowo, a Ty przekonasz się, jak łatwo i szybko można dzięki DpfPowerJet zarabiać pieniądze.
Jeśli jesteś zbyt zajęty, by nas odwiedzić – my przyjedziemy do Ciebie i w Twoim warsztacie pokażemy działanie profesjonalnego urządzenia. Podaj tylko dogodny termin.
Prezentacja urządzenia zajmie nam do 4 h w praktyce. W międzyczasie przedstawimy statystyki i możliwości zarabiania.

Jesteś już na etapie wyboru urządzenia dla siebie? Zastanawiasz się, dlaczego rynek oferuje tak wiele metod i sposobów przywracania sprawności filtra? Co wybrać?

Zaufaj hydrodynamicznej metodzie regeneracji. Jako jedyna jest 100 % skuteczna, a dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu Safe Clean – dzięki naszym urządzeniom jest również 100 % bezpieczna. Masz pewność, że nie uszkodzisz ceramiki.
Zapoznaj się z najlepszą technologią. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.