fbpx

Technologia wodnego czyszczenia filtrów DPF

 

Innowacyjną alternatywą dla wymiany DPF na nowy jest jego kompleksowe czyszczenie metodą hydrodynamiczną. Przeprowadza się je w specjalnie zaprojektowanej do tej funkcji maszynie. Wieloetapowy proces regeneracji DPF został przygotowany na bazie setek prób i doświadczeń, na które nasi klienci już nie muszą poświęcać czasu i pieniędzy. Dajemy Państwu gotowe rozwiązanie i narzędzie do zarabiania:

  • Niespotykana wydajność – czas regeneracji filtra z samochodu osobowego nie przekracza 30 minut, a samochód ciężarowy tylko 90 mnut! Wszystko przy kosztach eksploatacyjnych nie przekraczajacych 15 zł za sztukę.
  • Technologia Safe Clean zgłoszona do patentu pod numerem P.434594 – dzięki zastosowaniu zestawu czujników, które na bieżąco dopasowują parametry mycia, maksymalnie zabezpiecza ceramikę filtra DPF przed uszkodzeniem. Masz pewność, że nie uszkodzisz filtra klienta podczas regeneracji i nie musisz stosować ingerujących w strukturę filtra nawierceń, co jest często stosowane przez warsztaty w celu ustabilizowania ceramiki podczas mycia.
  • Najskuteczniejsze urządzenia na rynku światowym